VELÍN

Aneb lektoři workshopů a filmová crew vedoucích tábora

fotografka a absolventka Ateliéru reklamní fotografie ve Zlíně, primárně zaměřená na koncept, dokument a módní fotografii. Dítě filmového tábora Sobotín, úhlavní komunikační kanál a vrchní nástěnkář, pančelka na střední umělecké škole v Praze a freelance fotografka. Taktéž nadšenec do střihu, běhání a dobrýho kafe. Vede též přípravy a konzultace pro uchazeče středních a vysokých uměleckých škol.

herec v Jihočeském divadle, dítě filmového tábora v Sobotíně. Zabývá se divadelní, rozhlasovou a filmovou tvorbou. V minulosti spolupráce  s Národním divadlem, divadlem A. Dvořáka Příbram a českým rozhlasem. Milovník táborové pohody a zastánce předávání kulturní/umělecké krásy dětem.

studentka produkce FAMU a začínající producentka. V minulosti se věnovala především festivalové organizaci v Čechách, na Slovensku a Estonsku, poslední dva roky se věnuje především natáčení filmů. V rámci táborového spolku má na starosti práci s financemi, v táborovém prostředí ji táborníci znají taktéž za DJským pultem.

vede soukromou školu Ateliér Modrý anděl v Prostějově na Partyzánské ulici, ve které pořádá výtvarné a keramické kurzy pro děti i dospělé, ale hlavně pak přípravné kurzy pro zájemce o studium na střední a vysoké školy uměleckého zaměření. Absolventka propagační grafiky SUPŠ Brno, umělecké fotografie na FAMU v Praze a kreativní pedagogiky na DAMU Praha. Je jedním z původních zakladatelů filmového tábora a lektorkou výtvarného workshopu.

studentka produkce FAMU. Má zkušenosti s výkonnou produkcí studentských filmů, festivalů a kulturních akcí.

V létě 2018 pracovala jako animátorka za Kovotour v Chorvatsku. 

V minulosti působila jako lektorka sportovní gymnastiky a moderního tance v Baletní škole Iriny Popové.

inženýr informatiky a výpočetní techniky, programátorský guru v oblasti multimédií a  nejnověji herní vývojář. Ve volném čase lektor  informatiky pro děti, turista a poloamatérský fotograf. Hlavně ale dlouholetý účastník i lektor tábora pečující nejen o děti ale i  táborovou techniku.

Bývalá tábornice, členka lektorkského týmu filmového tábora, výtvarnice zejména v oblasti kostýmů a líčení, tanečnice a členka souboru divadla Point. Díky filmovému táboru objevila svoji vášeň pro tvorbu amatérských filmů a krásu, kterou proces natáčení skrývá. Baví ji jak práce s kamerou, tak i následující střih a editování.

Nyní studuje čínskou filologii na UPOL.

Student VUT přesto srdcem v umění a filmu. Ve volných chvílích editování videí a úprava fotek. S tím spojené natáčení i focení. Několikaletá spolupráce na natáčení projektu MPPFF. Člen divadla POINT, věrný a vděčný účastník/lektor na filmovém táboře.

student FSI VUT, s vášní pro umělecké obory, přes hudbu, výtvarné umění, divadlo i film. Dlouholeté zkušenosti z divadla Point, ZUŠ - obory kytara i výtvarné umění, ale také se spoluprací při natáčení filmů na MPPFF. Kytara je mou životní láskou, avšak rád se učím novým věcem, a převážně pokud se jedná o hudební nástroje. Čas na filmovém táboře mě inspiroval v mojí tvorbě a formoval moji osobnost.

 student Masarykovy univerzity, odchovaný filmovým táborem Sobotín, nyní se snaží novým táborníkům pomoci nalézt cestu k filmu a všemu s nim spojené (střih, práce s kamerou, komunikace a práce v kolektivu) Dále také milovník historie a jejímu přesahu v dnešní společnosti.

Studentka MUNI a členka projektového oddělení celouniverzitniho spolku. Dlouholeté členstvi v  divadle Point, které ji dovedlo k filmovému táboru Sobotín. Tam si zamilovala tvorbu filmu a ráda k tomu pomůže novým účastníkům.

krycí jméno DOKTOR, interní specialista, naše první pomoc v oblasti zdraví mladých i starších filmařů, nonstop dvacetičtyřhodinový support naší filmové crew. 

+ naši skvělí praktikanti! 

a  možná přijede i kouzelník...!
(doprovodné filmové a divadelní workshopy vedené MgA. Alešem Procházkou, Mgr. Miroslavem Ondrou či graffitti workshop s Oliverem Hellerem, nebo taky přijede další významný host či hosté!