TERMÍN FILMOVÉHO TÁBORA 2024 je 18. - 30. SRPNA, domašov nad bystřicí

AKTUALITY

Prodloužení přihlášek 2024

Letošní ročník bude o celé 2 dny delší! A proto jsme se rozhodli prodloužit i pro Vás termín přihlášek! Juchů!
Takže řekni kámošům a pojeďte s námi točit!

DO 30.6. MŮŽETE ZASLAT PŘIHLÁŠKY,
PLATBU PROSÍME TAKTÉŽ NEJPOZDĚJI DO 30.6., IDEÁLNĚ VŠAK CO NEJDŘÍVE.

RYCHLE POSLAT PŘIHLÁŠKUUUU

WORKSHOPY

Všechny naše WS jsou zdarma, omezená může být ale kapacita kurzu, a proto se nezapomeň zapsat! Pro aktuální přehled workshopů klikni sem a nakoukni přímo do záložky WORKSHOPY. 

Hrdými partnery našeho tábora jsou:

KDO JSME

Jsme filmový tábor pro děti a dospívající od 10 do 18 let,
zaměřený na film, divadlo, výtvarno, fotografii a hudbu,
dříve známý jako FILMOVÝ TÁBOR SOBOTÍN.

Ačkoli v Sobotíně již tábory nepokračují,
MY POKRAČUJEME DÁL.

Tábor je zaměřen na umění v oblasti filmu, divadla, fotografie, výtvarného umění a hudby. Jednotlivé obory vedou kvalifikovaní lektoři v samostatných workshopech. Výsledky workshopů jsou spojeny do společných projektů, které jsou každoročně prezentovány ve slavnostní premiéře v Prostějovském kině a též při nejrůznějších příležitostech (festivaly, přehlídky, reprezentační akce aj.) doma i v zahraničí.

Tábor, původně známý jako FILMOVÝ TÁBOR SOBOTÍN má za sebou již 18 ročníků, od roku 2022 funguje pod názvem TÁBOR BUDE a podhůří Jeseníků vyměnil za nové filmové lokace. V současnosti je vyhledávanou letní aktivitou pro děti a mládež z celé republiky.

PŘEDEŠLÉ ROČNÍKY - DOMAŠOV NAD BYSTŘICÍ 2023

Domašov 2023

Ještě jej máme v blahé paměti, nicméně už brzy tu bude o posledním ročníku sofistikovanější text. Fakt.

PŘEDEŠLÉ ROČNÍKY - LANČOV 2022

lančov 2022

Tábor Lesů v Lančovské zátoce nás na deset dní ubytoval v krásném okolí Vranovské přehrady. Bylo to náročný, bylo to nabitý, bylo nás přes šedesát a bylo to neskutečný!

Někteří z nás poprvé drželi v ruce kameru, někteří před ní poprvé stáli. Někteří poprvé pracovali v týmu, a někteří poprvé tým sami vedli. Někteří poprvé stříhali. Nebo tančili v soutěži. Nebo zpívali karaoke. Nebo jeli lodí. Nebo sprejovali.

Na rok 2022 budeme vzpomínat jako na rok nových začátků, rok kaše a rok, kdy zvítězila KOMPAKTNOST.

PŘEDEŠLÉ ROČNÍKY - SOBOTÍN 2005 - 2020

SOBOTÍN

Tábor působící pod Divadlem Point při Gymnáziu Jiřího Wolkera v Prostějově se stal pro řadu účastníků srdcovou záležitostí. Původní zakladatelé v čele s Alešem Procházkou, Miroslavem Ondrou, Vítězslavem Lužným a Magdalenou Jansovou  vytvořili za 15 let prostředí, které ukázalo řadě účastníků cestu najít zalíbení a budoucí uplatnění v uměleckých oborech. Příkladem je tak řada divadelníků, filmařů, produkčních, hudebních skladatelů, fotografů, tanečníků a dalších profesí.

Filmový tábor Sobotín byl úspěšný nejen na domácí půdě, aktivně se účastnil projektu Erasmus+ či spolupracoval s Rotary klubem v rámci mezinárodních campů pro děti a dospělé.

Tábor v Sobotíně již bohužel nebylo nadále možné využívat, avšak poklady, jež se za 15 let podařilo nasbírat v podhůří Jeseníků, nám zůstávají doposud. Nahlédnout na ně můžete na našem youtubovém kanálu.  

KONTAKTY

Tábor bude, z.s.
Dr. Horáka 2, Prostějov, 79601

IČO: 14386330
DIČ: CZ14386330

Kontaktní osoba - předsedkyně spolku:
MgA. Vendula Burgrová  +420 602 570 784

[email protected]